לא פעם, שנות היסוד הראשונות של ריקוד מרגרה היו כאשר הוא התחיל לראשונה.

מומחים בתחום זה מזכירים שאמנות זו הייתה מתנה מיוחדת שניתנה לאנשים כדרך להכרה במעבר שלהם למוות; הוא שימש גם כאות לחגיגה.

ההיסטוריה של ריקוד מרגרה חושפת מורכבויות שמיוחסות הן לדמיון והן להבדלים הנוכחיים.

המרגרה היא ריקוד השבטים הדרום-הודיים של טמילית. כפי שמתברר, כאשר אגל גלטה רואה את ריקוד המרגרה, הם חושבים שהם רואים את מותם כי הם בדרך כלל מאופרים כך שהם נראים כמו אדם מת עם צבעים לבנים, שיער נהם ועור כבשים.

מהי ההיסטוריה של ריקוד מרגרה? נערות ליווי בתל אביב

ניתן למצוא את ריקוד העם שבטי מרגרה בחברה הטמילית. מה שאומר שאנשים מכל רחבי הודו אולי באו איתה במגע גם בנקודות שונות בזמנים. סגנון התפר הלא ברור הזה אולי לא מוכר לעת עתה, ולמי שהספיק לראות את הסרטון, זה אפילו לא נראה כאילו את ריקוד המרגרה באמת יכול אדם שעומד על הבטן או שוכב על הרצפה . יש אנשים שמוצאים את זה משעשע או מתבדחים על כמה קומי נראית ההופעה התרבותית התרבותית המסורתית של הדרום הודית, אבל ככל שנתקדם ל-2019 ו-2020, נקווה שנקבל

ריקוד מרגרה הוא הדרך שבה נערה Dhivya Pagal k שאיבדה את צניעותה במהלך מהפכת התרבות היא מגולחת קרחת שאליה הם כינו Nali Thal או השתרשות שיער.

Dhivya Pagal או אלים קטנים מייצגים את המשמר האדום הקטן, ונוצרו במהלך המהפכה התרבותית לאחר מסע הקפיצה הגדולה של מאו דזה-דונג בסין, בתגובה לילדות ונשים שאיבדו את בתוליהן ומכאן את “טוהרן”. הרקדנים גזרו את כל שיערם.

אישה כונתה כ-Dhivya Pagal כאשר רעמתה, שנמכרה ב-10 מ’, שלא נועדה לה, נגזזה על ידי דיווה פאגלים אחרים שנכחו ב”טקס השתרשות השיער”. טקסים מסוג זה התקיימו בגני ילדים, בבתי ספר יסודיים, ברחובות ובכל מקום אחר; טקס תספורת דומה התקיים גם עבור גברים בשם Nali Kaala.

מרגרה היא צורה של ריקוד מעגלי מהיר ומסורתי בחגיגות המרדי גרא בניו אורלינס. רוקדים אותו ללא מוזיקה, וריאציה נוספת ל-schottische הצרפתי. https://www.israelxclub.co.il/נערות-ליווי-בחיפה/

מרגרה לא מקורה במרדי גרא. בניגוד למיתולוגיה הביתית, המניחה באופן מרומז כי המרדי גרא והמסורות הנלוות לו הם יצירות לואיזיאנה ייחודיות שנולדו מתוך אירועי לואיזיאנה ייחודיים, ישנם תיאורים מפורטים רבים בתיאורים כתובים של צורת ריקוד דומה בשם “פיקראטי” שנצפה בניו אורלינס עד כה. חזרה כמו 1724.”

הריקוד דומה לצורות אחרות של ריקודים ישנים ללא מוזיקה מאזורים אחרים של לואיזיאנה. הוא נוצר במקור על ידי עבדים מיומנים שנלקחו ממולדתם ולא היו להם כלי נגינה להתייחס או להופיע איתם כשהושתלו מאפריקה לאמריקה. “המילה המקורית ליצירה זו רקדנים מנוסים מתייחסת לאחור למצוא את עצמם”, חוזר המוזיקולוג של קונגו טום איגל שוב ושוב. “הם יכולים להרגיש את הכוח זורם בגופם

מרגרה הוא ריקוד שמתרגלים נערות צעירות בסביבות גיל ההתבגרות. הדבר המעניין בריקוד המסורתי הזה הוא שהוא משתלב בכמה אמונות נוצריות עם המורשת מהתקופה הפגאנית של ההינדית.

אז, לריקוד הזה היו שמות שונים בנקודות שונות בהיסטוריה שלו:

-Bhimaraza, כלומר ירח ישן

-Ochutoodi, כלומר לצאת

-Bajandi או Wadni, כלומר הרוח הבאה ועוברת דרכה מפזרת את החושך

עם זאת, הפופולרית ביותר היא מרגרה. במקרה זה מרגרה פירושה רגלים של פיה או סילפיד

ריקוד המרגרה הוא ריקוד פופולרי מסורתי ומבוצע על ידי שבטי התה של צפון מזרח הודו באזור Baduga. המנגינות הספציפיות במרגרה שונות מחלק אחר של צפון מזרח. מאמינים שהשירים האלה נוצרו על ידי הבודהה, שרצה להקניט את אמו יאסודהרה לפקוח שוב את עיניה לאחר שהן הפכו לאדומות בגלל כל הבכי.