תמונות אמיתיות ישראלית מנוסה ביותר לבילוי בדירה מפנקת בתל אביב. בוא עכשיו למסאז מפנק במקום דיסקרטי ופרטי דירות דיסקרטיות בתל אביב – מודעות נוספות

סטריפטיז היא מבחינה היסטורית סוג של בידור למבוגרים או אמנות מיצג, שמקורה בצרפת בשנות ה-90. המונח בא מהמילה הצרפתית “רצועה”, כלומר “להסיר בגדים”. גזע הפועל קשור למילים באנגלית שמשמעותן לעשות כביסה ובגדי נייר (בצרפתית “étriper”), ההנחות הן שרצועות בד קטנות שרוכות בלחות על אחת מקופלת יחד עם אטבי כביסה.

הם נמצאים בדרך כלל במופעי ילדות, סרטים המתארים הופעות חשפנות כמו דיאבלו (מאת סרגיי אייזנשטיין), או מועדוני לילה עם אולמות המיועדים למופע מסוג זה.

דייגו סאנס מצ’כיה מחזיק בשיא עולמי דירות דיסקרטיות בתל אביב חשפנות: הוא ביצע 4 שעות רצופות ללא הפרעות בזמן של ריקוד ללא כל בגדים במהלך “24HR STREPTASER CHALLENGE”.

המילה “סטריפטיז

הוצג לציבור האמריקאי בשנת 1912, כאשר מאמר בשם “רצועה”, ולאחר מכן הפך פופולרי בשנה שלאחר מכן והתפתח למונח.

דירות דיסקרטיות בתל אביב נמצאים ברחבי העיר ולאורך חוף הים. היתרון הגדול הקרבה למרכז והנגישות אליהן קלה נוחה והכי חשוב דיסקרטית. הדירות נבחרו בקפידה תוך הדגשה על נוחות איכות ניקיון ואווירה …

סטריפטיז היה במקור מכוון לקהל גברי. חשפנות מודרנית התחילה עם גבר (בדרך כלל לבוש כאישה) שהופיע על הבמה תוך כדי תנועה/מתפשטת לתחתונים בהנחייתו (לאט אבל קבועה), או בהדרגה יותר פתאומית עד שהוא עירום לגמרי. האימוץ על ידי החשפנית זכה לשמו כאשר פרפורמר אחד אומר לאחר, ‘תורידי את הבגדים שלך, גברת’.

זוהי פסקת מבוא לנושא חשפנות

המילה “סטריפטיז” הוצגה לציבור האמריקאי בשנת 1912, כאשר מאמר בשם “סטריפ”, הפך פופולרי בשנה שלאחר מכן והתפתח למונח. בהופעה המקורית שלה, אלימות לא משחקת הרבה בקרב שחקנים עולמיים משנת 800 לפנה”ס עד 1400 לספירה – טקסים דתיים וריקוד מקדש הם תחומים מרכזיים של הופעה ציבורית

קלי רנדצו, סופרת ועורכת המתמחה בתרבות הפופ ובתקשורת, מציעה תובנות לגבי המשמעות של חשפנות ב”העולם של היום”. ג’אד פוקסמן, הבעלים של חנות סקס בעיר ניו יורק, מונה את השימושים הרבים של מועדוני חשפנות. “מה שמיינסטרים לעולם לא יראה”, הוא אומר, “או מפרסם כראוי, נצרך בשקיקה על ידי אוכלוסיית הגברים של אמריקה”.

דירות דיסקרטיות בתל אביב ברמה של דוגמניות על שראו ועשו הכל. נערות ליווי ברמה הגבוהה ביותר בישראל להזמנה לביתך / מלון – חצי שעה והבחורה אצלך.

הגנה על נשים מפני גברים: המשמעויות והשימושים של מועדוני חשפנות